Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Łoś - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

6 000 zł66 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz niebanalnej nieruchomości na wsi z doskonałym dojazdem do Warszawy? Lokalizacja: dojazd samochodem: 5 minut do S7 15 minut do Westfield Mokotów 15 minut na Ursynów 20-25 minut do metra.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 601 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wilsons nieruchomości komercyjne bez prowizji możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni: 380 m2 biura oraz 445 m2 hali Lokalizacja Południowa Warszawa - okolice Janek, bezpośrednio przy zjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Milanówek hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1000 lub 1200 m2 na wynajem. Duża hala produkcyno-magazynowa. Możliwość prowadzenia produkcji bezpiecznej dla środowiska bez odpadów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie garażowe w budynku wolnostojącym. Może służyć również jako niewielka powierzchnia magazynowa. Pomieszczenie zamykane bramą z napędem elektrycznym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł8 200 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o pow.820 m2 pod działalność przemysłową. Położoną przy drodze 801 Warszawa- puławy. Wymiary to ok. 50m x 155m. W kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł700 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - nowoczesny magazyn 550 m + biuro 150 m Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa w doskonałej lokalizacji - Dawidy Bankowe, z szybkim dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23,20 m² 99,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka 23,22 m2 z prywatnym ogródkiem (60 m2), miejscem postojowym oraz komórką lokatorską (5 m2) w przedwojennej Kamienicy po generalnym remoncie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł210,20 m² 71,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przepiękny dom do wynajęcia usytuowany na prestiżowym osiedlu Konstancja tuz przy szkole Amerykańskiej. Doskonała lokalizacja tylko 7 minut samochodem z Wilanowa o każdej porze dnia, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 163 €555 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 555m2 w Raszynie. Wspaniała lokalizacja, blisko lotniska, przy trasie S2 i S8. Do magazynu przynależy 126m2 biura. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 zł230 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa. Magazyn na parterze, wjazd poziom 0, około 230 m2, wysokość 4 m. Obecnie brak dostępu do toalety - tylko składowanie. Dostęp z rampy i poziomu 0. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Łoś

Łoś,mazowieckie

10 000 zł223 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w atrakcyjnej podwarszawskiej miejscowości w otulinie Parku chojnowskiego 10 min drogi od trasy s-7 Dom jest przepiękny składa się z trzech kondygnacji. W pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łoś

Łoś,mazowieckie

8 000 zł260 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy Dom wykończony w 2022 roku z dbałością o szczegóły i detale z wysokiej klasy materiałów! Do sprzedania połówka Bliźniaka. Na wydzielonej działce. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Łoś,mazowieckie

7 000 zł260 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

DO wynajęcia I pięknie zaprojektowany I zadbany ogród I urokliwa okolica Jeśli marzysz o wynajmie domu w bardzo cichej, spokojnej okolicy, jednak doskonale skomunikowanej.