Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łoś

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 200 000 zł142 m² 8 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Umowa na wyłączność kupujacy nie płaci prowizji I podatku pcc Do sprzedaży gotowy dom w stanie deweloperskim w miejscowości Łoś, projekt Archon "dom w Cieszyniankach" powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łoś

Łoś,mazowieckie

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Umowa na wyłączność! Termin zakończenia budowy sierpień 2026 r. Ostatnia połowa bliźniaka! Nowa inwestycja na w miejscowości Łoś Otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 530 000 zł253,32 m² 6 039,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu Dom w Lucernie 3 (archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łoś

Łoś,mazowieckie

1 400 000 zł5 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Przy.

Łoś,mazowieckie

999 000 zł147,32 m² 6 781,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz swojej oazy pod Warszawą? To idealne miejsce, w Łosiu pod Warszawą w okolicy Piaseczna i Tarczyna. Kup i mieszkaj! Bez czekania! Idealne miejsce do odpoczynku od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Działka ma kształt nieregularny, znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 250 000 zł154 m² 8 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w szmaragdach wersja II. Wchodząc przez wiatrołap z miejscem na pojemną szafę stajemy w otwartej przestrzeni dużego salonu, z panoramicznymi oknami i po lewej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 029 000 zł147,32 m² 6 984,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

1.029.000 zł / Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 147,32m2 / położony na działce 550 m2 ŁOŚ, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Cicha i zielona miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł13 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.990028, 20.941833 Łoś, ul. Sołecka Numer Ewidencyjny 49 Media Prąd i woda - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

249 000 zł9 000 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w odległości 30 km od centrum Warszawy w Łosiu o powierzchni 9000 m. Działka o wymiarach 45 x 200. W warunkach zabudowy dopuszcza się tu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.984139, 20.947667 Łoś, ul. Prażmowska Numer Ewidencyjny 236/7 Media Woda - na działce Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł13 321 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977167, 20.960361 Łoś, ul. Kalinowska Numery Ewidencyjne 375 i 375 Media Prąd i woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Łoś,mazowieckie

999 000 zł336,08 m² 2 972,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z możliwością urządzenia wnętrz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż prezentujemy duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Łoś, gm. Prażmów Media Prąd i woda - przy granicy działki Wymiary 7m x 11m x 44m x 27m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Prażmowska

Łoś,mazowieckie

1 210 000 zł153 m² 7 908,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, zlokalizowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 118 m² 330,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1118 m2 i 1200 m2 położone w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Bardzo ładne, spokojne sąsiedztwo. Nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 200 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Łoś, gm. Prażmów Media Prąd i woda - przy granicy działki Wymiary 24m x 50m Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łoś,mazowieckie

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 2000 m w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom sprzedaż miejscowość Łoś 30 km od Warszawy! Przedmiotem oferty jest przestronny dom z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Łoś, w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł315 m² 7 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż: nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Dom + budynki gospodarcze na dużej działce przy drodze wojewódzkiej nr 722 Łoś, gm. Prażmów | tylko 30 km od Warszawy | szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem

Łoś,mazowieckie

1 985 000 zł251,13 m² 7 904,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni 251,13 m2 (plus 36 m2 strychu) zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Miejscowość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 1000 m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

2 497 000 zł357,82 m² 6 978,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom marzeń w Łosiu przestrzeń, natura i szybki dojazd do Warszawy Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, komfortowo i blisko natury bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

270 000 zł I Działka budowlana 900 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 900 m2,. o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje plany budowlane? Oto wyjątkowa oferta, która może stać się idealnym wyborem dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Dom z pozwoleniem na działalność gospodarczą o powierzchni 336m kw na działce 1423 m kw. Miejscowość Łoś, działka położona na skraju rezerwatu Skarpa Jeziorki. Prąd woda na.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł5 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5100 m Doskonała lokalizacja przy dw 876 i 722, łoś k. Piaseczna Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Łoś

Łoś,mazowieckie

149 900 zł1 500 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel tej nieruchomości - Kawałek zielonego spokoju pod Warszawą 1500 m w Łosiu Działka rolna o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu