Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki leśne Łoś - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Łoś,mazowieckie

590 000 zł4 130 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, przy cichej drodze aswaltowej. W pobliżu ekskluzywna stadnina koni. Malownicza okolica, wokoło nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słowików

Łoś,mazowieckie

122 800 zł1 228 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne działki budowlane w miejscowości Łoś gm. Prażmów o pow. od 1228m do 1345 m. Działki prostokątne o wymiarach ok. 46 m x 26 m. Położone w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W studium planu zagospodarowania strefa mieszkaniowo-usługowa o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe. Działka leży w sąsiedztwie pięknego kompleksu leśnego - w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 39,3 m na 76,3 m w miejscowości Łoś pod Warszawą ( 23 km od centrum Warszawy ). To jedna z najpiękniejszych działek na całym terenie charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

230 000 zł1 500 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania prywatnie, bezpośrednio działkę budowlaną w Łosiu gmina Prażmów. Kształtna, ładnie położona działka. Wokół powstające domy jednorodzinne. Okolica otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

124 800 zł1 248 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna wymiarowa działka w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego o podwyzszonych walorach ekologicznych. Usytuowana z boku asfaltowej drogi (droga ślepa - kończy się lasem), prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Piękana działka na planie kwadratu o boku 40m. lekko zadrzewiona. Oddalona o ok. 200 m. od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Cicha spokojna okolica, serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Łoś,mazowieckie

489 000 zł3 000 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 3000m2 położona w Łosiu ok 40 m. od drogi asfaltowej. Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

405 000 zł9 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka siedliskowa w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. 6 Września

Łoś,mazowieckie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka 1500mkw w otoczeniu lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w popularnej podwarszawskiej miejscowości Łoś. Na działce samosiejki sosny. Sieci wodna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij