Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki leśne Łoś - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Działka ma kształt nieregularny, znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł13 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.990028, 20.941833 Łoś, ul. Sołecka Numer Ewidencyjny 49 Media Prąd i woda - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł13 321 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977167, 20.960361 Łoś, ul. Kalinowska Numery Ewidencyjne 375 i 375 Media Prąd i woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 118 m² 330,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1118 m2 i 1200 m2 położone w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Bardzo ładne, spokojne sąsiedztwo. Nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 2000 m w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 1000 m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

270 000 zł I Działka budowlana 900 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 900 m2,. o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje plany budowlane? Oto wyjątkowa oferta, która może stać się idealnym wyborem dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł5 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5100 m Doskonała lokalizacja przy dw 876 i 722, łoś k. Piaseczna Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łoś,mazowieckie

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

680 000 zł3 000 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje działkę budowlaną o pow. 1200 m - Łoś, gm. Prażmów - ogrodzona, media, gotowy projekt domu Atuty nieruchomości Działka budowlana z ogrodzeniem i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

330 000 zł1 317 m² 250,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1317 m (26m x 51m), położoną w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

344 000 zł1 500 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza spokój i Łoś - wyjątkowa okolica na południe od Warszawy Lokalizacja Miejscowość Łoś to piękna okolica w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (rezerwat przyrody Łoś) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

1 127 000 zł4 900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia taka działka na sprzedaż działka budowlana w Łosiu Na sprzedaż piękna i duża działka budowlana w miejscowości Łoś pod Warszawą. Powierzchnia działki: 4900 m2 + udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

344 000 zł1 500 m² 229 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

1 316 000 zł4 700 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą działkę o powierzchni 4700 m2., znajdującą się w przepięknej miejscowości Łoś, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, 16 km. od Piaseczna. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Łoś,mazowieckie

330 000 zł1 317 m² 250,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana nr 278/53 o powierzchni 1 317 m (wymiary 26 51 m), położona w miejscowości Łoś gmina Prażmów. Mpzp Teren oznaczony symbolem mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bażancia

Łoś,mazowieckie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m (wymiary ok. 25 48 m) w miejscowości Łoś, gmina Prażmów, przy ul. Bażanciej. Numer działki: 266/19 Identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

370 000 zł2 200 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko w tej Agencji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w urokliwej i zielonej miejscowości Łoś w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

1 274 000 zł4 900 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

330 000 zł1 317 m² 250,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

330 000 zł I Działka budowlana 1317 m2 I Łoś I gm. Prażmów Krótko Łoś | ul. Spółdzielcza | Atrakcyjna działka budowlana w cichej okolicy pod budowę domu jednorodzinnego 1317.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

195 000 zł1 020 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Blisko lasu. Dobry dojazd do piaseczna I warszawy. Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, ta oferta jest dla Ciebie! Posiadam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka na której znajduje się rzadki I oryginalny domek 75m2 Z garażem - łoś Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2 na której znajduje się domek 75 m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-piękna działka- do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łosiu w bocznej uliczce z dala od zgiełku i hałasu. Na działce dużo samosiejek co z pewnością jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

255 000 zł1 226 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękną działkę budowlaną w miejscowości Łoś położoną w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego. Działka o powierzchnie 1226 m, o wymiarach 42x29m. W działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

89 100 zł900 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka 900 m2 działka w miejscowości Łoś, usytuowana przy głównej ulicy prowadzącej do Prażmowa. Zgodnie z aktualnym Planem Zagospodarowania budowlano - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

198 855 zł1 473 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane każda o powierzchni 1473 m2 wymiarach 24,7 x 60. Położone w urokliwej miejscowości Łoś gminie Prażmów. Łoś to urokliwa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka w Łosiu, z młodzikiem iglastym i zabudową jednorodzinną w okolicy. Kształt prostokątny 27 x 43, korzystny na posadowienie domu. Wokół cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przylesie

Łoś,mazowieckie

376 920 zł3 141 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w miejscowości łoś gmina Prażmów o powierzchni 3.141,9 m2, położona w cichej i spokojnej okolicy w ścisłej otulinie Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

150 000 zł1 228 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną 1228 m kw w miejscowości Łoś pod Piasecznem. Na działce jest prąd i woda ( studnia). Działka została ogrodzona w tym roku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

550 000 zł3 000 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Położenie na skraju lasu gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie asfaltowy dojazd zapewnia dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

210 000 zł1 100 m² 190,91 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

180 000 zł1 125 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w obszarze chronionego krajobrazu i otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego to strefa mieszkaniowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

1 115 000 zł10 100 m² 110,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Łoś, gm. Prażmów. Oznaczona nr ewidencyjnym 135, przy drodze wojewódzkiej nr 722. Działka zabudowana budynkiem mieszkaniowym o pow. 117,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

71 400 zł4 200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łąka położona blisko głównej drogi Warszawa-Grójec, nad rzeką. W około las. Przy skrzyżowaniu restauracja oraz sklep. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

178 383 zł1 839 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonała oferta! Malowniczo położona działka w atrakcyjnej cenie 97zł/m2. Działka budowlana o powierzchni 1839m2 w miejscowości Łoś, gm. Prażmów, 11km od Piaseczna. Odległość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij