Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Łoś – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 400 000 zł5 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 2000 m w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje plany budowlane? Oto wyjątkowa oferta, która może stać się idealnym wyborem dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

270 000 zł I Działka budowlana 900 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 900 m2,. o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 1000 m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł5 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5100 m Doskonała lokalizacja przy dw 876 i 722, łoś k. Piaseczna Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Łoś, gm. Prażmów Media Prąd i woda - przy granicy działki Wymiary 7m x 11m x 44m x 27m.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł13 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.990028, 20.941833 Łoś, ul. Sołecka Numer Ewidencyjny 49 Media Prąd i woda - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 500 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel tej nieruchomości - Kawałek zielonego spokoju pod Warszawą 1500 m w Łosiu Działka rolna o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.984139, 20.947667 Łoś, ul. Prażmowska Numer Ewidencyjny 236/7 Media Woda - na działce Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 200 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Łoś, gm. Prażmów Media Prąd i woda - przy granicy działki Wymiary 24m x 50m Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Działka ma kształt nieregularny, znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 118 m² 330,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1118 m2 i 1200 m2 położone w miejscowości Łoś, gmina Prażmów. Bardzo ładne, spokojne sąsiedztwo. Nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł13 321 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977167, 20.960361 Łoś, ul. Kalinowska Numery Ewidencyjne 375 i 375 Media Prąd i woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 000 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w odległości 30 km od centrum Warszawy w Łosiu o powierzchni 9000 m. Działka o wymiarach 45 x 200. W warunkach zabudowy dopuszcza się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka, ul. Akacjowa

Nowy Prażmów

1 200 000 zł13 219 m² 90,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż I Nowy Prażmów | powiat piaseczyński Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki o powierzchni 1,3219ha, znajdującej się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Nowy Prażmów, gm. Prażmów Media Prąd - przy granicy działek Wymiary 2 x 1200 m 2 - 18,5m x 65m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Miejsce, które wybiera się sercem i zostaje na lata Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

249 000 zł1 200 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drodzy klienci, zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

150 000 zł1 079 m² 139,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1080m2 w Miejscowości Nowy Prażmów. Dla tej działki zostało wydane pozwolenie na budowę i jest rozpoczęty dziennik.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

Działka Nowy Prażmów

Nowy Prażmów

170 000 zł1 063 m² 159,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +2 km

569 000 zł1 370 m² 415,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana narożna Henryków Urocze, 1370 m Oferujemy działkę narożną o powierzchni 1370 m w urokliwej miejscowości Henryków Urocze. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

Działka Henryków-Urocze

Henryków-Urocze

506 000 zł1 420 m² 356,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1419 m kw położona w Henrykowie-Urocze przy drodze asfaltowej. Działka ma wymiary 31 m od wjazdu (strona wschodnia) i 46,8.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

Działka Henryków-Urocze

Henryków-Urocze

420 000 zł1 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy drodze powiatowej w miejscowości Henryków Urocze niedaleko Piaseczna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta, narożna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

390 000 zł1 709 m² 228,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1709 m2 położoną w miejscowości Henryków Urocze. Atuty świetny dojazd na trasę miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

884 500 zł3 538 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Henryków - Urocze z pozwoleniem na budowę. Pod lupą Trzy działki w tym dwie budowlane z pozwoleniem na budowę, u zbiegu ulic Społecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

773 300 zł4 070 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

Działka budowlana

Prace Duże

345 000 zł1 522 m² 226,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam malowniczą działkę o powierzchni 1522 m Prace Duże Blisko natury i Warszawy Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

260 000 zł1 261 m² 206,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Plan zagospodarowania przewiduje tylko zabudowę jednorodzinną w formie budynków wolnostojących. Możliwość zabudowy - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

Działka Prace Duże

Prace Duże

520 000 zł11 290 m² 46,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna leśna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łoś +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łoś,mazowieckie

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

680 000 zł3 000 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Łoś,mazowieckie

417 000 zł1 952 m² 213,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej, urokliwej miejscowości, w okolicy dużo terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, lasów. Dobra komunikacja z Warszawą i Piasecznem. Działka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje działkę budowlaną o pow. 1200 m - Łoś, gm. Prażmów - ogrodzona, media, gotowy projekt domu Atuty nieruchomości Działka budowlana z ogrodzeniem i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łoś

Łoś,mazowieckie

348 000 zł1 200 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1200 m2., znajdującą się w przepięknej miejscowości Łoś, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Wymiary : 29 m X 41 m Media : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

330 000 zł1 317 m² 250,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1317 m (26m x 51m), położoną w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij